Narzędzia online dla biznesu

MOC Techniczna – Korzystam z kilku sprawdzonych narzędzi online ułatwiających mi codzienną pracę. Opiszę kilka z nich, być może i Tobie się przydadzą. W tym artykule narzędzia dot. projektów, zarządzania zadaniami i czasem, pracy w zespole.

Narzędzia online dla biznesu

W miarę przybywania zajęć szukam narzędzi, które pomagają mi uporządkować pracę na różnych etapach. Za najbardziej przydatne uważam te, do których mogę mieć dostęp nie tylko offline na komputerze. Na początek opiszę kilka z nich a później będę ten artykuł uzupełniała.

 

Projekty, zarządzanie zadaniami i czasem, praca w zespole

1.Asana – https://asana.com/

Świetne narzędzie do projektów, zadań, kalendarza zadań i powiadomień, pracy w zespole i komunikacji, burzy mózgów, prostego CRM. Integracja z wieloma narzędziami jak Dropbox, Slack, Google Drive i inne.

Darmowe do 15 członków zespołu. Na www i przez aplikację na telefon.

narzędzia dla biznesu - Asana

2. Workflowy – link afiliacyjny https://workflowy.com/ (zyskujesz więcej miejsca)

Zorganizuj swój umysł – narzędzie do list online, gromadzenia pomysłów i porządkowania ich, burzy mózgów, listy mogą służyć do zadań, możesz oznaczać je jako ukończone, do planowania projektów, notatek, itd. Pomaga się skupić bez zbędnych rozpraszaczy. Ja tam gromadzę pomysły na projekty łącznie z  linkami do stron.

Darmowy do 250 elementów miesięcznie (to bardzo dużo, ale przez mój link masz podwójną ilość). Na www i przez aplikacj