Uwolnij moc swojego głosu

W tym trudnym czasie, pandemii, strajków i niepokoju, rozmawiam z Klaudyną Lew Lewandowską o mocy głosu, o jego sile i uwalnianiu spod masek. Zapraszam.

Klaudyna, która zajmuje się głosem w praktyce, nie tylko śpiewa ale i prowadzi warsztaty, gdzie tworzy przestrzeń do wzrastania i odkrywania swoich potencjałów. Uważa głos za jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi rozwojowych, ponieważ jest dostępny dla każdego i działa jednocześnie na poziomie Ciała, Umysłu i Duszy. Bardzo mi ta wizja i to co robi odpowiada. Posłuchaj jak o tym z nią rozmawiam.

Tutaj znajdziesz Klaudynę Lew Lewandowską:  to jej strona Progressing.pl

A tutaj możesz obejrzeć lub posłuchać naszej rozmowy. W trackie znajdziesz również kilka ciekawych ćwiczeń eksplorujących moc głosu, zapraszam gorąco!

W rozmowie: Czym jest naturalny głos i jego potencjał, pracować nad głosem czy eksplorować głos?, co daje akceptacja głosu, uważność na emocje i głos, dlaczego głos się na nas obraża albo ukrywa pod maską, wpływ eksploracji głosu na rozwój osobisty, na pewność siebie, relacje z innymi, wyznaczanie granic, głos wewnętrznego krytyka, jak polubić swój głos, gdy nie możemy go znieść, połączenie holistyczne i energia głosu, kreowanie rzeczywistości poprzez swój głos, jak śpiewać pieśni serca i medytować dźwiękiem, co mogą wydobyć z nas dźwięki i głos, moc krzyku, czy głoś może uzdrowić traumę, misja duszy poprzez pracę z głosem.

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.