Poznajmy się -
nazywam się
Iwona Kotłowska

Jestem Mentorką Autentycznej Mocy. Pomagam odkryć autentyczną pasję i to, co rozpala i raduje serce, tak, byś mogła poczuć sens życia i odnaleźć swoje szczęście.

Kontakt

O tym co robię

Jako mentor i trener jestem przewodniczką, która pokazuje innym drogę, rozświetla ją, ale nie prowadzi cały czas za rękę. Każdy z nas decyduje o sobie i sam dokonuje wyborów. Jestem tu po to, aby zainspirować Cię do zmiany swojej ścieżki, do ruszenia z miejsca.

Uczę rozpoznawania wewnętrznej mocy w zgodzie z własnym sercem i rozumem, niejednokrotnie pokonując po drodze podświadomy opór i mechanizmy samo-sabotażu.

Pokazuję możliwości, ale to Ty jesteś twórcą oraz budowniczym swoich dróg. Tak jak nie ma jednej ścieżki, tak nie ma identycznej i dobrej dla wszystkich. Mamy swoje „zadania” i sama / sam musisz się z nimi mierzyć, ja mogę pomóc Ci je sobie uświadomić, zobaczyć je oraz pozwolić Wszechświatowi Cię prowadzić.

Z moim wsparciem samodzielnie ustalasz swoje zasady i wartości, nawet jeśli ich nie czujesz. Dołożę kilka elementów do Twoich puzzli, tak, abyś mogła / mógł zobaczyć większy obraz, zrozumieć i poznać siebie lepiej.