Książka „Sukces z EFT” Iwona Kotłowska

Sukces z EFT

„Poznaj prawdę o sukcesie – największe sukcesy osiągają ci, którzy działają pomimo wszystkich przeszkód.

Zawsze pamiętaj, masz już wszystko czego potrzebujesz do sukcesu w sobie, twoja największa siła już tam jest. Czasem przykryta wirusami i innymi programami. Nieraz wymaga pomocy zewnętrznego help-desku w odwirusowaniu, zresetowaniu ustawień albo wręcz przeinstalowania systemu.

… Sukces czasem wymaga ofiar. Niech będą nimi twoje lęki oraz blokujące przekonania a nie porzucenie drogi rozwoju. Stań naprzeciwko nich, poznaj je i rozpraw się z nimi raz na zawsze. ….”

/fragment z książki/

Co znajdziesz w książce?

  • O działaniu bez stresu

O tym, czy zmiana to dobre słowo i co możesz realnie zrobić, aby wyeliminować typowe blokady mentalne i emocjonalne.

  • O skutecznych narzędziach rozwoju

Zapewne nieraz słyszałeś, że aby ruszyć do przodu powinieneś zmienić sposób myślenia, skupiać się na tym, co chcesz osiągnąć, myśleć pozytywnie itd. Ale pewnie też nieraz efekty były mizerne. Działanie jest kluczem do sukcesu, ale to działanie oparte na wewnętrznej zgodzie przybliży Cię do sukcesu.

  • O tym, co cię blokuje

Każdy z nas jest indywidualnością i ma odmienne doświadczenia. Zbieramy je przez całe życie i na ich podstawie podejmujemy decyzje, mamy różne emocjonalne schematy zachowań czy przekonań. Natomiast są pewne typowe blokady, które bardzo często pojawiają się u wielu osób. Tutaj przyglądasz się im i diagnozujesz u siebie.

  • O trwałym uwolnieniu emocji i przekonań

Po diagnozie przychodzi czas na konkretne działanie. Czy jesteś gotowy, aby zrobić krok ku swojemu sukcesowi?

Iwona Kotłowska: „Wszystko, co znajdziesz w tej książce opiera się na praktyce i moich doświadczeniach. Nie jest to poradnik teoretyczny, mnóstwo darmowej wiedzy znajdziesz w Internecie. Ja oferuję Ci praktyczne sposoby na rozwójSama przez to przechodziłam, wielokrotnie ponosząc tzw. porażki i zbierając doświadczenia.

Chcę Ci pokazać, jakie typowe blokady możesz napotkać w sferze mentalnej czy emocjonalnej. Świadomość to pierwszy krok do zmiany. Drugim jest podjęcie decyzji, co i po co chcesz rozwijać. Trzecim podjęcie samego działania, czyli tzw. ruszenie – … tyłka.”

>>Pobierz fragment książki<<

spis tresci

Książkę można znaleźć na popularnych serwisach aukcyjnych lub w księgarniach internetowych.

Owocnej lektury💚 Iwona Kotłowska