Mini-kurs: Odblokuj swoją intuicję

kurs intuicja

„Intuicja jest wewnętrzną formą postrzegania wszystkiego, czego nie możemy bezpośrednio dostrzec wokół nas. W rzeczywistości jest znana wszystkim innym zmysłom. Od innych zmysłów intuicję odróżnia unikalna forma ekspresji, jaką przybiera ona u każdego z nas” Mona Lisa Schulz

W podążaniu za swoją intuicją nie chodzi o jakieś specjalne umiejętności połączenia z intuicją, bo każdy z nas już je ma. Tutaj bardzo często chodzi o uwolnienie blokad mentalnych czy emocjonalnych, które nas powstrzymują przed tym, aby uwierzyć, że i my mamy taką umiejętność.

Mając świadomość tego, jak często nasz głos intuicji jest blokowany przez głos umysłu, nagrałam kilka ćwiczeń, które pomogą ci:

  • otworzyć się na swoją intuicję,
  • zrobić ten pierwszy krok w tym kierunku, bo być może nie wiesz od czego zacząć,
  • uświadomić sobie dlaczego nie korzystasz ze swojej wewnętrznej mądrości,
  • rozruszać utarty system wartości tak, by blokady, które cię trzymają przed otwarciem się na intuicję zaczęły się uwalniać.

Ten kurs jest dla osób, które chcą podążać za głosem swojego serca i swojej wewnętrznej mądrości.

Zmiana zaczyna się od uznania najpierw tego, co jest teraz, dlatego na początek swojej przygody z podążaniem za intuicją, proponuję ci ćwiczenia na to skierowane, na tę prawdę w nas.

Trzeba na nowo zaprzyjaźnić się ze swoją intuicją, odbudować to zaufanie do siebie, nieraz po latach kompletnego ignorowania.

Aby być gotowym na intuicyjne sygnały, trzeba dać jej prawo głosu a ona musi poczuć się z nami bezpiecznie. Powinniśmy na nowo otworzyć się na usłyszenie tego cichego głosu.

Mam nadzieję, że dzięki temu kursowi łatwiej będzie ci ominąć swój umysł, który krzyczy, że “nie wiesz, nie umiesz, nie wierzysz czy nie nadajesz się do tego”.

O kursie

Większa część ćwiczeń oparta jest na metodzie eft, która w skrócie polega na uwolnieniu reakcji stresowej i emocjonalnej z ciała i myśli, metoda jest prosta, można ją samodzielnie stosować.

Znajdziesz tutaj 4 ćwiczenia video wraz z opisem na platformie kursowej.

Po płatności i założeniu konta uzyskujesz dostęp do kursu na 1 rok.

Cena: 144 zł

Zapraszam   
Iwona Kotłowska

Procedura zakupu i dostępu:

  1. Klinij przycisk Zamawiam
  2. Przejdziesz do strony z płatnością – należy wypełnić pola Imię, Nazwisko i Email
  3. Możesz zapłacić przelewem lub za pomocą karty, Paypal, Blik, szybkie płatności
  4. Twoje konto na platformie z kursami zostanie automatyczne utworzone. Otrzymasz emailem potwierdzenie – sprawdź SPAM jeśli nie widzisz wiadomości
  5. Po potwierdzeniu płatności sprawdź email, aby się zalogować lub uruchomić kurs.