Program mentoringowy

Zawsze jest odpowiedni czas na rozwój i zmianę swojego życia.
Jeżeli jesteś na to gotowa / gotowy – zapraszam.

Sesja indywidualna online (EFT, Matrix Reimprinting)

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego prowadzenia podczas pracy nad swoim tematem, problemem czy wyzwaniem życiowym zapraszam na sesje 1:1.

Pomogę Ci zobaczyć schematy, które kierują Twoim życiem, dzięki czemu możesz zrozumieć, dlaczego niektóre zdarzenia, przekonania powodują ból emocjonalny czy są korzeniami problemu.

Uwolnimy niezagojone rany emocjonalne i blokady mentalne, docierając do harmonii i spokoju, byś mógł skorzystać ze swojej mocy samo-uzdrawiania.

Spotkania na linii czasu

Możesz się tutaj spotkać ze sobą z przeszłości, do której masz świadomy dostęp, jak i ze zdarzeniami, o których nie miałeś pojęcia, albo o nich zapomniałeś, czy są głęboko ukryte w podświadomości.

Nasze najgłębsze i najtrudniejsze przekonania zapisują się w nas, w naszym polu informacyjnym do 6-go roku życia. To znaczy, że podczas sesji możesz skontaktować się z traumami ze swojej świadomej przeszłości, jak i okresu okołoporodowego, czy pamięcią przodków i tzw. poprzednich wcieleń.

Odwołamy się też do tego, co jest tu i teraz, możemy zajrzeć także do przyszłości.

Jestem tu dla Ciebie

Masz moje pełne wsparcie, zrozumienie i empatię podczas tej drogi.
Nie oceniam z czym przychodzisz, każdy z nas ma swój etap w życiu i swoje wzywania, z którymi lepiej bądź gorzej sobie radzi.

Metody

Na sesji używamy metod energetycznych, pracy z ciałem, umysłem i emocjami, takich jak EFT tapping, Cellular EFT, Matrix Reimprinting, Matrix Birth Reimprinting, uważnościowych, wizualizacyjnych i intuicyjnych i innych.

Przykładowe tematy

Tematy pracy dowolne, jednak nie pracuję stricte z chorobami oraz osobami leczącymi choroby psychiczne.

Przykłady: traumy przedporodowe, traumy porodowe, traumy z konkretnych zdarzeń jak wypadki, śmierć bliskich, itp., traumy emocjonalne, uzależnienia, samosabotaż, perfekcjonizm, prokrastynacja, niskie poczucie wartości, lęk przed śmiercią, opór i lęk przed zmianą, lęk przed sukcesem, kłopoty finansowe, kłopoty w relacjach, rozwój osobisty, rozwój duchowy, ograniczające przekonania, programowanie przyszłości, lojalności rodowe, fobie, i inne.

*Sesje nie zastępują leczenia medycznego, terapii psychologicznych ani psychiatrycznych.

Na pierwszym spotkaniu rozmawiamy, ustalamy współpracę i częstotliwość spotkań. Ponadto już zaczynamy sesję dobierając odpowiednią metodę, która może Ci pomóc.

Ilość sesji zależy od tematu i jego złożoności. Czasem wymaga to kilku sesji, a czasem dłuższej pracy.

Płatność i informacje organizacyjne

Ceny pakietów: 700 zł/4 sesje, 960 zł/6 sesji, 1200 zł/8 sesji.
W wyjątkowych przypadkach jest możliwość pojednyczej sesji 200 zł/1 sesja.

Płatność z góry na wskazane konto lub przez Paypal (informacje o koncie zostaną wysłane po zgłoszeniu).

Czas trwania jednego spotkania to zwykle 1-1,5 godz.

Spotkanie odbywa się online na Zoom lub innej platformie np.Skype, Messenger, Whatsapp. Jeżeli potrzebujesz, to część sesji możemy dla Ciebie nagrać.

Przed pierwszą sesją przygotuj sobie wodę, czasem przydadzą się chusteczki. Zapewnij sobie spokojne miejsce i czas tylko dla siebie.

Wiem i rozumiem, że możesz się stresować, to zupełnie naturalne, masz moje pełne wsparcie. Nie oceniam z czym przychodzisz, wysłucham Cię z otwartością empatią, po to, by Ci pomóc dojść do spokoju i harmonii.

Zgłoszenia
    Opinia klientki sesji 1:1

    „Iwona posiada niesamowite wyczucie problemu, a jej wyniki pracy powodują szybkie i spektakularne efekty. Jest spokojna, opanowana, daje duże poczucie bezpieczeństwa. Jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę i do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu.” /Maria/