Medytacje mocy

medytacja oczyszczająca

Medytacja Oczyszczająca

Poniższe nagranie to połączona medytacja prowadzona. Dzięki niej możesz oczyścić się z napięcia, stresu czy negatywnej energii. To korzystanie z mocy Ziemi i Wszechświata.

Poznaj swoją moc. Zapraszam do skorzystania i uwalniania niskich wibracji.

Medytacja pełna MOCY składa się z kilku części:

 • wizualizacji oczyszczenia napięcia i negatywnej energii,
 • wizualizacji ugruntowania, połączenia z energią Ziemi i czerpania z niej,
 • oczyszczenia problemu za pomocą metody optymalnego EFT,
 • praktyki wdzięczności,
 • wizualizacji połączenia z energią Wszechświata.

Przygotowanie

 1. Zapewnij sobie około 15 minut spokoju.
 2. Możesz słuchać medytacji w dowolnym momencie dnia.
 3. Przygotuj kartkę i coś do pisania.
  W pierwszym kroku zapisz swój problem, wyzwanie, coś co chciałbyś uwolnić, może coś co cię zatrzymuje i nie pozwala ruszyć do przodu, może lęk czy inną niekomfortową emocję lub myśl. Możesz to zrobić zanim zaczniesz słuchać medytacji.
 4. Przyjmij pozycję siedzącą, w miarę możliwości z wyprostowanym kręgosłupem. Możesz za plecy podłożyć poduszkę i oprzeć się o ścianę lub nawet siedzieć na krześle, jeśli tak będzie ci najwygodniej. Zamknij oczy.
 5. Na nagraniu usłyszysz o pozycji połączenia z Ziemią – do powyższego opisu siedzenia możesz dołączyć odpowiednio ułożone dłonie w Bhu mudra, znaną jako „gest Ziemi”. Gestem tym dodatkowo wzmocnisz działanie medytacji, uzyskując stabilność w ciele, emocjach i umyśle. Dobrze jest pozostać w tej pozycji przynajmniej 5 minut, a najlepiej przez całe nagranie.
  Jak układać „gest Ziemi” – palcami wskazującymi i środkowymi obu dłoni dotknij delikatnie podłoża, resztę palców naturalnie i lekko spleć.
  mudra
 6. W ostatniej części spotkasz się z pomocą Niewidzialnej terapeutki. To termin pochodzący z techniki „Optymalne EFT”. Nie musisz znać jej szczegółów, pozwól się poprowadzić. Terapeutką może być dla Ciebie dowolna siła czy energia, która będzie Ci pomocna. Nie ma znaczenia, jak się nazywa. Ważne, abyś jej zaufał.

Zachęcam Cię do wypróbowania medytacji codziennie przez tydzień.

Wszystkiego dobrego!

PS. Będę wdzięczna za przekazanie innym informacji o tej stronie.

Pobierz plik audio mp3   (kliknij prawym przyciskiem na link)

Photo by DESIGNECOLOGIST on Unsplash