Mini-kurs: Mój życiowy cel

cel życiowy

“Każdy ma jakieś powołanie. Twoim prawdziwym zadaniem w życiu jest dowiedzieć się, po co się tu znalazłeś, i wypełnić to zadanie” Oprah Winfrey

Poszukiwanie swojego życiowego celu, powołania, czy ścieżki do tego celu, jest dla wielu osób wyzwaniem. Sama przez długi czas się z tym zmagałam, tkwiąc przez lata w poczuciu zagubienia. Wcześniej próbowałam zmieniać swoje ścieżki zawodowe na różne sposoby, szukałam tego „idealnego” czegoś, jak świętego Graala. Nie zliczę prób, porażek, zawiedzionych oczekiwań.

Ale tak naprawdę nasz życiowy cel to nie musi być coś wielkiego, coś efektownego, praca czy zawód. To czasami może być drobiazg, energia albo wyrażenie swojego talentu w świecie.

Różnie też rozumiemy nasz życiowy cel, ale zwykle jest to coś, co odkrywamy, co mamy odkryć w swoim życiu, ponieważ to część naszego życia.

Cel życiowy to mogą być wyzwania i zdania, które pojawiają się na twojej drodze, po to, by radząc sobie z nimi wzrastać, umacniać się. Mają cię nauczyć jak żyć w pełni siebie, w pełni swoich darów, jak w pełni je wykorzystywać i realizować siebie.

Ale cel życiowy może być też rozumiany jako misja czy powołanie. To, w jaki sposób dusza chce przejawiać swój pełen potencjał i moc. I tutaj mniejsze znaczenia ma praca jaką wykonujemy (a tak często postrzegamy cel życiowy, czyli jaką w życiu pracą mam się zająć) a liczy się energia, jaka za tym idzie. Energia, która karmi i odżywia duszę i może wyrazić się w pełni.

Naszym zadaniem jest odnalezienie takich aktywności czy energii, które to umożliwiają, które nas wołają, są naszym powołaniem.

Jakiś czas temu miałam taki sen: na placu ląduje i startuje wiele różnych samolotów i helikopterów. Cały czas któryś z nich się unosi w powietrze, inny osiada na placu. Jest chaos, ale nie ma bałaganu. Przechodzę koło nich z obawą, myślę sobie nawet, że niektóre mogłby wybuchnąć, bo są niebezpieczne. Zastanawiam się do którego mogę wsiąść.

Kiedy poprosiłam swoją intuicję o prowadzenie w zrozumieniu tego snu przyszło do mnie, że jest tak wiele różnych samolotów jak wiele różnych dróg i możliwości w naszym życiu. Jedne przylatują, inne odlatują, albo się do nich wsiada, albo nie. To są różne możliwości, które cały czas się pojawiają i nigdy się nie kończą. To od nas zależy, czy i do którego wsiądziemy. Do niektórych się boimy wsiąść, bo na przykład nie wiemy czy dolecimy tam, gdzie chcemy. Na inne się spóźniamy, innych cały czas szukamy.

Tak samo jest z różnymi ścieżkami, które mogą nas zaprowadzić do spełnienia naszego życiowego celu.

Wiem, że poszukiwanie swojego życiowego celu może być trudne i okupione blokadami, dlatego nagrałam kilka ćwiczeń, które pomogą ci:

  • rozluźnić nieco stresu związanego z szukaniem swojego celu,
  • otworzyć się na proces ukierunkowania swojej świadomej i podświadomej uwagi na to, jaki jest twój życiowy cel,
  • sprawdzić jakie oczekiwania ma wobec ciebie twoje życie.

Ten kurs jest dla osób, które podążając za głosem swojego serca chcą zrozumieć, do czego ono ich woła.

O kursie

W kursie znajdziesz 1 główne ćwiczenie-proces „Jaki jest mój życiowy cel”, oraz kilka ćwiczeń, które pomogą ci rozluźnić emocjonalny dyskomfort związany z tematem szukania swojego życiowego celu. Ponadto na końcu zamieszczona jest medytacja-wizualizacja.
Niektóre ćwiczenia oparte są na metodzie eft, która w skrócie polega na uwolnieniu reakcji stresowej i emocjonalnej z ciała i myśli, metoda jest prosta, można ją samodzielnie stosować.

Znajdziesz tutaj ćwiczenia video wraz z opisem na platformie kursowej. Po płatności i założeniu konta uzyskujesz do kursu na 1 rok.

Do wyboru masz dwie wersje kursu:

  • Opcja 1: kurs online w cenie 144 zł
  • Opcja 2: kurs online plus indywidualna konsultacja – 344 zł

Gorąco zapraszam
Iwona Kotłowska

Procedura zakupu i dostępu:

  1. Klinij przycisk Zamawiam z wybraną opcją kursu
  2. Przejdziesz do strony z płatnością – należy wypełnić pola Imię, Nazwisko i Email
  3. Możesz zapłacić przelewem lub za pomocą karty, Paypal, Blik, szybkie płatności
  4. Twoje konto na platformie z kursami zostanie automatyczne utworzone. Otrzymasz emailem potwierdzenie – sprawdź SPAM jeśli nie widzisz wiadomości
  5. Po potwierdzeniu płatności sprawdź email, aby się zalogować lub uruchomić kurs.