Odkrywam Siebie w Słonecznej Hiszpanii

.. Czucie, dostrojenie do siebie, energia, odbudowanie harmonii, wibracje, lekkość, odpoczynek dla duszy, warsztaty i relaks, poznawanie siebie, słoneczna Hiszpania … 🌞

To wszystko w trakcie wyjazdu Odkrywam Siebie w Słonecznej Hiszpanii.

 • Czy to coś dla ciebie?

Czy potrzebujesz odpocząć, naładować baterie i oderwać swój umysł od codzienności?

Czy czujesz, że chcesz zbliżyć się do siebie, w przyjaznej atmosferze, w poszanowaniu osobistych historii i granic, otwierając się na tyle, na ile czujesz, że chcesz?

 • Czy woła cię tutaj twoja dusza?

Jedź z nami! Spotkajmy się w Hiszpanii na 3 dni.

Miejsce i termin

Hiszpania – Costa Blanca, 10.2022. 
Miejsce warsztatów: Alonai Restaurant – Gran Alacant Hiszpania
Zakwaterowanie: Costa Blanca (informacje niżej)

Program dnia:

 • rano dla chętnych joga na plaży
 • śniadanie
 • warsztaty cz.1 Maria Łacina „Uczę się kochać siebie i poznawać”
 • warsztaty cz.2 Iwona Kotłowska  „Uczę się siebie (na nowo)”
 • lunch
 • sjesta
 • wieczorem dodatkowo dla chętnych na pobudzenie zmysłów i czakr, np. celebracja i degustacja kuchni hiszpańskiej, tańce …

Proponowana tematyka warsztatów:

Warsztaty „Uczę się kochać siebie i poznawać”

 1. skąd pochodzą moje emocje i czy na pewno wszystkie są moje?
 2. jaki wpływ na moje życie mają moje myśli, przekonania i wierzenia?
 3. co mówi o mnie komunikacja z moim ciałem i światem zewnętrznym, czyli moje prawdziwe odbicie w lustrze?
 4. jak działa mój umysł, który zapisał całą moją historię i który nic o mnie, tak naprawdę nie wie?
 5. dlaczego terapia otwartego serca jest kluczem do poznania „Kim-Naprawdę-Jestem” i drogą do doświadczenia miłości i radości w życiu?

Warsztaty „Uczę się siebie (na nowo)”

 1. oswajam swoje emocje, myśli i przekonania, co chce mi przekazać moje ciało – ćwiczenia z Techniką Emocjonalnej Wolności EFT, praktyka mentalna, praktyka uważności, tapping ciała, EFT na fizyczne dolegliwości
 2. spokojny umysł – praktyka oddechowa, EFT na codzienny stres
 3. idę za swoją intuicją, czego chcę, a nie, czego oczekują ode mnie inni – wizualizacje, EFT na blokady

Cena

 • Warsztaty 3 dni (w tym śniadania i lunch)  –
 • Zakwaterowanie (w zależności od standardu i ilości osób w apartamencie) –
  Zakwaterowanie w apartamentach z dwoma sypialniami (jedno łóżko małżeńskie i dwa pojedyncze) plus rozkładana sofa w salonie. Proszę podaj swoje preferencje, wyszukamy i dopasujemy najlepszą opcję.
 • Joga – jednorazowe zajęcia – 20 Euro

Przylot/dojazd we własnym zakresie na lotnisko Alicante w Hiszpanii.

Zapewniamy dojazd z lotniska do miejsca zakwaterowania.
Ubezpieczenie we własnym zakresie, opcjonalne wieczorne atrakcje płatne dodatkowo.

Płatności

Zaliczka w wysokości 30% płatna na r-k bankowy do
Kolejne 30% płatne do .
Pozostała kwota w wysokości 40% do zapłacenia w dniu przyjazdu.

Obecne ograniczenia covid

https://www.gov.pl/web/hiszpania/komunikat-dla-podrozujacych-do-hiszpanii

Prowadzące

Iwona Kotłowska – Mentorka Autentycznej Mocy, trener metody EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności), autorka książki “Sukces z EFT”, nauczyciel MBSR-T (Mindfulness-Based Stress Reduction), konsultantka Kronik Akaszy. Prowadzę bloga www.poznajswojamoc.pl, kanał YouTube Iwona Kotłowska-Poznaj swoją moc.

Uczę rozpoznawania wewnętrznej mocy, podążania za nią w zgodzie z własnym sercem, intuicją i odkrywania celu życiowego. A wszystko to przekładając na obszar wzrostu samoakceptacji i budowy autentycznego biznesu.

Maria Łacina –  Nauczyciel, terapeuta i przewodnik duchowy.

Student Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jestem Certyfikowanym Uzdrowicielem Theta Healing i Konsultantem Kronik Akaszy. Posiadam ponad 30- letnie doświadczenie w branży finansowo-księgowej.

Studiowałam zasady sukcesu w biznesie i zasady wpływu świadomości na jakość i poprawę naszego zdrowia i stylu życia. Nauczam jak podążać drogą miłości i prawdy, bezgranicznego zaufania i słuchania siebie. W terapii kieruje się odczuciami płynącymi z pola serca.

Zapraszam do strony www.marialacina.com 

Costa Blanca

Costa Blanca to Kraina Słońca z ponad 300 słonecznymi dniami w ciągu roku, znana także, jako Białe Wybrzeże, leży w środkowej Hiszpanii u wybrzeży Morza Śródziemnego. Zachwyca swoją linią brzegową w postaci przepięknych, piaszczystych plaż i zatoczek, liczącą ok. 244 km. Amatorom sportów wodnych daje ogromne możliwości na uprawianie wszelkiego rodzaju dyscyplin.

Trochę dalej w głąb lądu, zaledwie 20 km od linii brzegowej, wysokie pasma górskie wywołują niezwykle spektakularne doznania, a trasy biegowe zachęcają do uprawiania sportów górskich i terenowych wszystkich miłośników gór.

Pełne uroku i gościnnej hiszpańskiej atmosfery białe miasteczka, otulone kwitnącymi migdałowcami i drzewami pomarańczowymi zapraszają i hipnotyzują “zatrzymaniem się w czasie” na celebrację i radość życia. Ta bezcenna i dostępna w każdym czasie, bez limitu i dla każdego, wysokowibracyjna cząstka najwyższej energii czeka w Krainie Słońca.

Atrakcje godne uwagi w regionie:

Alicante – znane jest jako Miasto Światła. Pomimo swojej popularności zachowało hiszpański charakter i magiczny urok. Jego wizytówką jest Zamek Św. Barbary na szczycie góry dominującej nad miastem, z którego roztacza się przepiękny widok. Z zamku można zjechać windą lub zejść niezwykle malowniczym szlakiem, wprost na wąskie, kolorowe uliczki, ozdobione doniczkami barwnych kwiatów, prawdziwe cuda kultury hiszpańskiej.

Altea – urocze miasteczko nazywane “kulturalna” stolica Walencji.

Jest to ulubione miejsce artystów, w którym historyczne Stare Miasto z wąskimi uliczkami i pięknymi deptakami do dziś zachowało autentyczny, niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Walencja – stolica regionu i jedno z najnowocześniejszych miast Hiszpanii.

To miejsce, gdzie tradycja idealnie wkomponowuje się w nowoczesność. Znajduje się tutaj Miasteczko Sztuki i Nauki, największy kompleks kulturalny Europy, zachwycający swoją futurystyczną architekturą. Ponadto mieści się tu największe oceanarium w Europie.

Dużą ciekawość budzi Walencjańska Katedra, znana jako miejsce, w którym według tradycji przechowywany jest Święty Graal. Cechą charakterystyczną budowli jest różnorodna architektura. Ulegała ona zmianom na przestrzeni wieków, a to dlatego, że budowa tej Katedry trwała prawie 700 lat. 

Guadalest – to jedna z największych atrakcji w regionie i w całej Hiszpanii.

Miasteczko ma 200 mieszkańców i swoje walory zawdzięcza wspaniałym krajobrazom oraz swojemu położeniu na skale, na wysokości 500 metrów. Znajdują się tu pozostałości po Zamku San Jose – muzułmańskiej twierdzy z XI w., do której prowadzi tunel o długości 15 metrów wydrążony w skale.

Elche – Palmeral de Elche – gaj palmowy z około 300 000 palm, który wpisany został na listę UNESCO. Największa plantacja palm w Europie, gdzie najstarsze drzewa mają ok. 300 lat. 

Benidorm – miasto drapaczy chmur, lub jak kto woli Mały Dubaj.

Denia – kulinarny raj i stolica gastronomiczna regionu. 

Tabarca – tajemnicza wyspa.

Calpe – zwane “must see”. Miasteczko połączone skałą wyłaniająca się z morza.

Villajoyosa – miasteczko z kolorowymi domkami w romantycznym klimacie.

Xativa – miasteczko ze starą duszą i Średniowiecznym Zamkiem.

https://youtu.be/puyZdj-FNdc