Jak mieć więcej energii

Przesilenie wiosenne wywołuje u niektórych spadek energii, po którym czują się jak przeciągnięci. Jak dodać sobie więcej energii? Wziąć za nią odpowiedzialność i działać 🙂

Przesilenie wiosenne?

To nie jest artykuł z cyklu jak szybko doładować się energią. Napisałam go, kiedy na zamieszczony na fb rysunek o przesileniu wiosennym dostałam pytanie czy mam na to jakiś patent. Pomyślałam, że odpiszę w kilku zdaniach o moim sposobie, ale … wyszedł długi i konkretny post. Dzięki temu poukładałam sobie też w głowie to, co już tam w chaosie siedziało, zebrałam linki w jednym miejscu.

To zbiór moich doświadczeń i poleceń wypróbowanych sposobów. A i tak to trzeba dopasować do siebie, ale będą tutaj pewne obszary ważne dla każdego z nas.

Zatem – podaję swój przepis na kompleksowe podniesienie energii od środka i od zewnątrz. Sprawdzone na sobie!  Najlepiej działa cały pakiet.

Tylko dla osób o mocnych nerwach

Uwaga – przed zastosowaniem skonsultuj się z lekarzem i swoją intuicją

 

Przepis na energię “Podnieś swoje wibracje”
– pakiet Mind-Body-Spirit

 

1. Detoksykacja – oczyszczanie

Detoksykacja dodaje mnóstwa energii … ale dopiero po jej zrobieniu. Na początku i w trakcie organizm zwykle zużywa jej więcej na proces odtruwania. Nieprzyjemne mogą być też przejściowe (też nie zawsze będą) różnego rodzaje objawy fizyczne (ospałość, zimno, bóle głowy, grypopodobne itd.) czy mentalno-emocjonalne (wahania nastroju, brak koncentracji itp.). Trzeba to przeżyć i nie przerywać oczyszczania.

Taki detoks dobrze jest przeprowadzić wczesną wiosną np. oczyszczającą dietą jabłkową od niezrównanej PepsiEliot dieta jabłkowa (przy okazji wywalamy dzikich lokatorów