Domowe miejsce mocy

Nie trzeba wiele, by stworzyć swoje domowe miejsce mocy. Zakątek pokoju, łóżko, czy choćby krzesło. Ważne, by gościła w nim moc i dobre samopoczucie.

Pomyśl gdzie w swoim domu czujesz się najlepiej. Przyjrzyj się temu miejscu, zobacz czy można dodać tam przedmioty, które mają dla ciebie dobrą energię? Coś miłego, ładnego dla oka, ale nie przytłaczającego ilością.

Jak już wybierzesz to miejsce, pobądź tam przez chwilę, zauważ jak się tam czuje twoje ciało, czy się rozluźnia, czy przybywa mu mocy? Czy ta przestrzeń wywołuje w tobie dobre wibracje?

Jeśli tak nie jest, to co możesz zrobić, by to zmienić? Może rozpylić miły zapach, usunąć niepotrzebne bibeloty czy odkurzyć? Sprzątnie ma dodatkowo wymiar duchowy, dzięki temu przygotowujesz siebie i swoją energię na nowe.

Włącz ulubioną muzykę i wzmocnij tę przestrzeń chwilą uważności wysyłając dobre myśli do tego miejsca. Poczuj wdzięczność i spokój. Niech twoje miejsce kojarzy ci się z cudowną harmonią. Wdech …. i długi wydech, jesteś u siebie.

Masz już swoje domowe miejsce mocy?

Komentarze:

  1. Dziękuję , że jesteś 😉 jesteś inspiracją 🙂
    i ja również mam przedmioty MOCY które dodają mi energii oraz miejsca w których ładuję akumulatory ( lasy, budowle, kamienie-skały)

    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *