Głęboko i całkowicie kocham siebie i akceptuję, mimo wszystko

– to słowa procedury w metodzie EFT. Wsłuchaj się w nie uważnie – czy możesz w pełni przyznać, że są dla ciebie prawdą?

Zamknij oczy, powiedz na głos to zdanie i obserwuj jak reaguje ciało.

Czy czujesz radość, spokój i rozluźnienie? Wspaniale, prawdopodobnie działa u ciebie w podświadomości pozytywny program i świetnie się ze sobą czujesz.

Czujesz się nieswojo, odczuwasz napięcie, niepokój czy zmrożenie w ciele? Może nawet nie byłeś w stanie wypowiedzieć tych słów. To znak, że w podświadomości działają blokady, które skutecznie wmawiają ci, że np. “nie jestem nic warta, jestem nikim, nie można mnie kochać …” itd.

Pełna samoakceptacja.

Czuć się dobrze ze sobą, kochać siebie mimo wszystko, to dla wielu osób wyzwanie na całe życie.

Brak miłości do siebie oznacza z kolei niskie wibracje w osobistym polu energetycznym, co ostatecznie wpływa na twoją rzeczywistość. Kiedy tam w środku wibrujesz nisko, to i świat odpowiada ci tym samym. Tak logicznie działa klasyczne prawo rezonansu.

Kochać siebie to również punkt wyjścia do pozytywnie ułożonych relacji. Jakichkolwiek, nie tylko tych prywatnych, dotyczy to również tych biznesowych. Już sam kontakt z klientem, rozmowa, email itd., są pewnego rodzaju relacją.

Kiedy nie układa ci się w biznesie może warto zajrzeć w głąb siebie i uczciwie przynać się jak to jest z kochaniem siebie.

 

Całkowicie kochać siebie to kochać bezwarunkowo. Bez względu na okoliczności.

Nie kochamy siebie i nie akceptujemy takich, jakimi jesteśmy.

Bardzo często w naszym przesiąkn