Lśnij!

Lśnij swoim boskim blaskiem! Niestety, czasami tak jest, że jest to tak trudne, iż zdaje się niemożliwe. Dzieje się to wtedy, gdy blask pochłonięty jest przez ciemność. Kiedy spoglądasz w noc, w niezmierzoną ciemność, tak głęboką, trudno jest dojrzeć światło.

Dopiero iskra zapalona przez kogoś, czyjeś światło (po)może ci zwrócić twarz w stronę słońca.

Kiedy mamy mocno zaciągnięte zasłony na oczy, nie wiemy w którą stronę pójść. Nie widać drogi. Pytamy: dlaczego? co mam robić? wybrać to czy tamto? co dla mnie jest dobre? czy będę z tego miała korzyść? itd.

Pytamy, zamiast opuścić zasłony z oczu, zamiast po prostu szukać odpowiedzi tam, gdzie one są – czyli w sobie. Nie pamiętamy o tym. Nie pamiętamy, bo nawet (umysłowo) nie wiemy, że możemy tam zajrzeć, w siebie. Zawsze i wszędzie. Nie pamiętamy, że są tam wszystkie odpowiedzi, czekają na nas.

Lśnienie to blask

Tymczasem .. gdzie on się podział? Być może patrzysz na siebie w lustrze smętnym wzrokiem, zastanawiając się gdzie on się podział? Gdzie te żywe oczy, gdzie te spojrzenia pełne blasku i radości, gdzie to wszystko, co cię podniecało i dawało poczucie niecierpliwej zachłanności na życie? Pamiętasz jeszcze te chwile? A może nigdy nie było okazji, aby to poczuć, choć zawsze o tym marzyłaś /marzyłeś …

Lśnienie to miłość

Miłość przepełniająca ciało i duszę tak, że aż lśni od jego przenikania. Miłość do siebie na tyle przestronna, że aż obejmuje sobą innych ludzi. Mówi się, że kochasz wtedy cały świat. Nie musisz jej szukać, po prostu ją czujesz.

Lśnienie to energia. To prądy w ciele

To prądy w całym schemacie działania, prądy świadomości i nieświadomości. To odkrywanie niewidzialnego. To zbieranie własnych doświadczeń ziemskich i jednoczesne rozkoszowanie się wiedzą całego wszechświata oraz poprzednich wcieleń.

Lśnienie to pełnia mądrości

Mądrość rozumiana jako wiedza nienaukowa a ta, którą już posiadasz w sobie. Mądrość przychodzi z czasem, z doświadczeniem i uczeniem się, odkrywaniem intuicji i błysku lśnienia. Taka zwykle nasza ludzka natura, nie każdy jest świadomy swojej mądrości od urodzenia.

Lśnienie to TY. Pełna, zharmonizowana, pewna i spokojna.

Bądź blaskiem, odbijaj słońce, rozszerzaj miłość.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *