powtarzające się liczby

Powtarzające się liczby / cyfry – twoje mistrzowskie znaki

Pamiętam jak kilka lat temu wstałam w nocy i poszłam do kuchni, aby napić się wody. Schodząc po schodach spojrzałam na zegar na piekarniku. 
Wyświetlał na czerwono godzinę 1:11

Poczułam się dziwnie, jakoś inaczej. Wiedziałam, że to coś znaczy, ale nie wiedziałam co.

Powtarzające się liczby są wszędzie

Kiedy dużo później jednakowe cyfry, nie tylko na zegarze, zaczęły często pojawiać się w moim otoczeniu, przyjrzałam się im bliżej. Zastanawiałam się o co w tym chodzi i postanowiłam poszukać odpowiedzi.

Dowiedziałam się że m.in. powtarzające się liczby, które nagle zaczynamy  widzieć wszędzie, specjanie ich nie szukając, są dla nas wskazówką. To informacja i wsparcie od Wszechświata. Pewnego rodzaju synchroniczność, czyli potwierdzenie, że mamy z nim łączność.

Tak działa synchroniczność

W tamtym momencie, kiedy pierwszy raz “zobaczyłam” 1:11, narodził się we mnie proces zmian. Absolutnie nie było to świadome, dalej mentalnie nie rozumiałam, że oto coś się dzieje.

Nie wiedziałam dlaczego, ale byłam przekonana, że ten moment zaczął coś w moim życiu.  

Ludzie zaczynają widzieć 11, gdy wchodzą na duchową ścieżkę. Simran Singh.

Jak się później dowiedziałam seria 1 to także symbol zmiany.

Liczby zaczęły do mnie docierać z każdej strony. Powtarzały się w dwójkach, trójkach i czwórkach. Nie szukałam ich, nie wypatrywałam specjalnie.

Po prostu myśląc o czymś innym spoglądałam nagle na zegarek, na tablicę rejestracyjną samochodu obok, na paragon w sklepie, na dystrybutor paliwa, na poziom głośności w komputerze czy numerek kolejki w zusie!

Było to dla mnie bardzo dziwne. Zastanawiałam się dlaczego nagle widzę np.222 a nie dostrzegam np. 131. Po pewnym czasie musiałam przyznać, że to nie kolejny zbieg okoliczności, ani przypadek. Pojawiały się regularnie, zaczęłam nawet robić zdjęcia.

 

powtarzające się liczby

 

Simran Singh w swojej książce “Rozmowy z Wszechświatem” pisze, że zaczęła widzieć 111 tak często, że pomyślała, że zwariowała. Pisze: “Widziałam 11:11 osiemnaście do dwudziestu razy na dzień”.

Znaczenie mistrzowskich cyfr

“Najistotniejszą rzeczą w liczbach, które zauważasz, nie jest liczba sama w sobie, ani nawet to co oznacza. Najważniejszym  elementem jest uczucie, które cię wypełnia najej widok” Simran Singh.

 Chyba najbardziej znaną osobą od synchroniczności i numerologii anielskiej (cyfry anielskie) jest Doreen Virtue. To jej książka “Anielskie liczby” była pierwszą, do której zajrzałam. Informacje o mistrzowskich liczbach, jakimi również są nazywane, znalazłam też u Gaby Berstein czy u Kyle Gray. Ukazało się sporo publikacji na ten temat.

Jednak opis znaczenia, do którego dotarłam, nie do końca do mnie trafiał. Oczywiście, cyfry te mają uniwersalne przesłanie, jak te, które zamieszczam poniżej.

Ja czułam, że dla mnie znaczą coś jeszcze.

Zapytałam się więc siebie w medytacji co konkretny ciąg powtarzających się cyfr dla mnie oznacza. I dostałam odpowiedź. I właśnie to o wiele bardziej mnie przekonało, niż opisy innych.

Zachęcam cię zatem nie tylko do tego, aby opierać się na powszechnie dostępnych opisach, ale by pójść głębiej. Wsłuchać się w swoją mądrość i moc. Wszystkie odpowiedzi są już w nas.

“Stając się świadomym wsparcia, które oferują ci pojawiające się znaki i symbole, możesz zmienić rodzaj tego, co aktualnie przeżywasz. Fabuła może ulec całkowitej zmianie. Twoja główna rola może ewoluować, rozwinąć się i stać się taką, jaką chcesz aby była.” Simran Singh

Interpretacje – co oznacza ten ciąg cyfr?

Przedstawiam opisy wg Simran Singh i Kyle Gray. Więcej znajdziesz w ich książkach.

1 – nowe początki, jesteśmy jednością ze źródłem, wezwanie do akcji, zacznij nowe, skoncentruj swoje myśli na czymś, co przyczynia się do wzrostu i uzdrawiania świata, podnieś swoje wibracje,

2 – spokojna moc, równowaga, wybierz teraz, dwójka to para, połączone dwójki tworzą kształt serca, wszechświat zachęca cię do uznania głębokiej miłości, która jest w tobie, uznaj, że twoje intencje i działania wpływają na innych,

3 – magia, kreatywność, intuicja, wyrażaj się twórczo, 33 to pomyślna liczba w duchowości, ponieważ wierzy się, że Jezus żył do tego wieku; to numer „Nauczyciela”, silnie związany z mistrzami, duchowymi nauczycielami; oferują ci oni swoje wsparcie, oparte na lekcjach życia, z serca wszechświata; kiedy pojawia się 3, mówi ci to nie tylko o tym, że jesteś świetnym przywódcą, ale także, że ci liderzy i nauczyciele, którzy byli przed tobą, zachęcają cię i dodają odwagi,

4 – stabilność, spokój, ugruntuj się, bądź wytrwały; w tradycyjnej numerologii 44 było liczbą struktur, liczbą firm, planowania i budowania mocnych fundamentów; w ostatnich latach skojarzona jest z aniołami, które oferują ci wsparcie, bezpieczeństwo.

5 – podróż, przygoda, podejmij działanie, radykalna zmiana,

6 – harmonia, równowaga, miłość, wybacz,

7 – edukacja, tajemnica, medytacja,

8 – sukces, pracuj na rzecz celów,

9 – uzdrowienie, spełnienie, używaj talentów i służ ludzkości.

“Zaufaj, że jesteś wystarczająco wyjątkowy, wystarczająco specjalny i wystarczająco wartościowy dla Wszechświata, żeby znalazł czas, aby mówić konkretnie do ciebie. Przebudź się na wszystko czym jesteś i co w sobie posiadasz”. Simran Singh.

Czy masz swoje doświadczenia z liczbami? Podziel się komentarzem poniżej.

Photo by Nick Fewings


Może zainteresują cię również te artykuły:

Komentarze:

 1. Ciekawy i dający do myślenia wpis. Na początku jak czytałam to go się bałam, ale wytłumaczenie na końcu artykułu, co oznacza dany ciąg powtarzających się liczb, pozwolił, że odetchnęłam z ulgą.

 2. Dziękuję za ten artykuł, bardzo lubię numerologię, jestem 1 z daty urodzenia i często zdarza mi się zauważać mistrzowskie liczby ot tak.. Znów nauczyłam się czegoś ciekawego 😀 <3

  1. Niedawno zakończyłam długą i bardzo głęboka relację. Mam potocznie mówić „złamane serce”. Od tego momentu ciągle widzę jakieś powtarzające się liczby, lustrzane godziny. Nie są to jakieś konkretne. Widzę je poprostu praktycznie wszystkie (no może poza kombinacjami z 6 – tego jest mało) jak tylko gdzieś podniosę wzrok. W głowie rollercoaster i ciągle liczby. Próbowałam sprawdzać znaczenie poszczególnych, ale jest tego bardzo dużo. Niektóre opisy na jakie trafiałam są wykluczające się wzajemnie. Np jakaś kombinacja niby znaczy coś konkretnego, a za chwilę widzę inną, której opisany przekaz nie jest spójny bądź wyklucza wczesniejszy. Już jestem tym trochę zmęczona. Przez rollercoaster w głowie mam problem z medytowaniem. Nie wiem jak to wszystko rozumieć.

   1. To może być przytłaczające, wiem z doświadczenia … Powtarzające się liczby zaczynamy „widzieć” z reguły w jakimś ważnym dla nas życiowo duchowym momencie. Są próbą zwrócenia naszej uwagi i komunikacji z czymś, czego na co dzień nie dostrzegamy.

    Dla mnie ogólne opisy też nie były konkretną wskazówką. Dlatego postanowiłam sama „zapytać” swoje wyższe ja (intuicję, energię, wszechświat …) co dla mnie poszczególne kombinacje znaczą. I okazało się, że są specjalne komunikaty, które idealnie mi pasują ale są inne od powszechnie opisywanych. Może spróbuj sama odkryć, np. z wykorzystaniem Medytacji Intuicyjnej (link wyżej na końcu artykułu). Powodzenia!

   2. Witaj piekna istoto 🌹

    Mi pomogla metoda opukiwania sie. Wklejam link. Mialam , jak to nazwalas rollercoaster w glowie 🎡🎢⛈… Zmiany sa duze , oczywiscie pozytywne 😍. Rowniez sie zgadzam , ze dobrze wyjasniony artykul
    Ubuntu 💚 Izabela

 3. Bardzo dużo pojawia się w moim życiu coś takiego 10:08 lub 1008. Niemalże codziennie widzę takie zestawienie. Ale nadal nie rozumiem dlaczego tak się dzieje i co może oznaczać.

  1. Według mnie dla każdego liczy będą miały różne znaczenie, dlatego nie można opierać się tylko na gotowych wytłumaczeniach. Ja często widzę np. 21:22 lub 2122 i dla mnie może to być inne znaczenie niż dla Ciebie. Aby odkryć swoje znaczenie warto skorzystać z intuicji, można to zrobić podczas medytacji, poprosić swoją wewnętrzną mądrość o „pokazanie” czy „przekazanie” przesłania, jakie stoi za tymi liczbami. Powodzenia!

 4. Lata temu, będąc na lotnisku nagle popatrzyłam na wielki zegar a na nim wyswietlona była godzina 11:11 i dzień 11.11.11 (11. listopada 2011 roku). Byłam w totalnym szoku, to było niesamowite uczucie

 5. A ja od dłuższego czasu widzę 11.11 , 19.19 ,20.20 na stacji paliw dystrybutor zatrzymał mi się na 222.22. Dzisiaj wchodzę do kuchni a na zegarze 18.18 no i zaczynam myśleć o co chodzi kręcoc się po domu i w pewnym momencie proszę o jakiś inny znak stojąc w oknie wpatrując się w niebo, no i przyszła myśl, że mi się pić chcę wchodzę do kuchni a tu 19.19. Jestem numerologiczną 33 i tak dalej nie wiem o co chodzi. Może pewnego dnia mnie oświeci.

  1. Wszechświat poprzez liczby chce zwrócić na coś naszą uwagę, chce coś nam zakomunikować. Ważne jest uczucie, które nas wypełnia, gdy ją widzimy. Można zadawać pytania i obserwować jakie liczby się pojawiają, by odczytać ich znaczenie, można poprosić o pomoc w medytacji, można połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością i sprawdzić co do nas przychodzi … Powodzenia!

 6. szukam podpowiedzi w internecie jak zrozumieć to, ze od ostatniego czasu wszędzie nawiedza mnie zespół liczb 1(jakaś dowolna cyfra) i znowu jeden. Nie wiem jak to rozumieć. Czy może ktoś wie ?

  1. Jedynki to oznaka początku, nowego, zmiany. Zwróć uwagę, że coś nowego chce się narodzić 🙂 Powodzenia!

 7. Mi od 2 tygodni ciągle spotykały 7 i 77 i trochę ich było. Ciągle też widzę 11. Nie rozumiałam co to znaczy, ale chyba już trochę rozumiem. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem w ciąży.

 8. Witam . 11.11 powiedziałam że chce być szczęśliwa ze swoim synem i żebyśmy byli zdrowi . Następnego dnia obudziłam się , spojrzałam w telefon a tam napisała do mnie moja miłość z przed 4 lat . Od tamtej pory widzę cały czas 11,22,33,44 55,77,88.19:19 itd. Oczywiście widziałam liczby ale nie tak często . Czuję się teraz bardzo dziwnie i nie wiem co myślę i czuję . Po prostu .

 9. A co jeśli widze ciągle powtarzające się liczby , każdego rodzaju wszystkie możliwe kombinacje ? I nie mogę określić że pewne cyfry widzę częściej inne wgl. Bo zdarza się ze przez cały dzień czy w nocy widzę cyfry. I nie ma tak że widzę same 1 czy 2 tyko różnego rodzaju kombinacje bez przerwy aż oszaleć można i nie wiem o co wgl chodzi

 10. Mam to samo.Od lat patrze nagle na zegarek i widze 11.11…czesto widze na zegarku np.17.17 czy 21.21… albo robiac zakupy place 33.30 czy ostatnio 9.99
  Dziekuje za ten link.Otworzyl mi oczy troche,bo juz myslalam,ze wariuje.Mam te liczby codziennie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *