eft polska

Twój wewnętrzny blask w 7 krokach

Ćwiczenie EFT na wydobycie piękna i wewnętrznego blasku – Jak dobrze się czuć samej ze sobą i podnieść swoje poczucie wartości.

Metoda EFT może skutecznie pomóc w budowaniu poczucia własnej wartości, samoakceptacji i uwolnienia problemów z tym związanych. Poniższe ćwiczenie jest ciekawą formą wykorzystania Techniki Emocjonalnej Wolności. Stosuj tak często, jak tylko masz ochotę 🙂

EFT Selfie – Jak dobrze się czuć samej ze sobą i podnieść poczucie wartości.

Etap 1. Zmyj makijaż, znajdź dobrze oświetlone miejsce i zrób telefonem fotkę siebie, tzw. selfie.

Etap 2. Połóż telefon w taki sposób, aby widzieć swoje zdjęcie i mieć wolne ręce.
Teraz poświęć chwilę, aby przyjrzeć się sobie na zdjęciu. Zauważ, co czujesz w ciele i jakie myśli się pojawiają.

Etap 3. Połóż obie dłonie na środku klatki piersiowej i wskazując na siebie powiedz:  „Ja. Oto ja!” , weź 3 głębokie wdechy i wydechy.

Etap 4. Teraz, powoli i uważnie rozpocznij opukiwanie kolejnych punktów EFT (zdjęcie poniżej – jeżeli nic nie wiesz o EFT zajrzyj TU ale nie układaj żadnych rundek), począwszy od czubka głowy.
Opukuj powoli skupiając się na swoim zdjęciu. Głęboko oddychaj, weź co najmniej trzy oddechy przed przejściem do kolejnego punktu.

Etap 5. Wróć do pozycji serca (pkt.3) i poświęcić chwilę, aby ponownie skupić się na tym, jak się teraz czujesz.

Teraz jesteś gotowa, aby przejść dalej i dodać sobie trochę blasku !

Etap 6. Spójrz na zdjęcie, które zrobiłaś kilka minut temu. Popatrz na siebie z boku i zapytaj – czego ta kobieta potrzebuje, aby wydobyć jej blask? Co moglibyśmy jej powiedzieć, aby uczynić ją szczęśliwą i uśmiechniętą?

– „Jesteś piękna !” ? – „Kocham cię ! „ ? – „Dajesz radę !” ?

Etap 7. Teraz zrób kolejną rundkę opukiwania i powiedz jej na głos to, czego potrzebuje, by mogła błyszczeć ! Pamiętaj o głębokim oddychaniu.

To jest to! Teraz możesz zrobić nowe zdjęcie lub robić kolejne rundki opukiwania, aby wzmocnić ten blask – coraz piękniejsza, bardziej promienna, bardziej lśniąca – to magia czystej energii !

źródło: Silvia Hartmann

Jeśli masz ochotę podziel się swoim komentarzem poniżej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *