związek

Jesteś w związku czy w relacji?

Niby to samo, a jednak gra słów tutaj ma znaczenie. 

Moja podświadomość zapragnęła swego czasu “poczuć wolność”. Często porozumiewa się ze mną przez sny, tak było i tym razem (tu pisałam poprzednio o śnie). Nie bardzo wiedziałam cóż owa wolność może oznaczać, bo na codzień, jak mi się wydawało, czułam się przecież wolna.

Po kolejnym tego typu, na pierwszy rzut oka oczywistym śnie, wiedziałam, że jego głębszy sens jest gdzieś ukryty. I nie chodzi tylko to co się “widzi” we śnie. Szczególnie wtedy, kiedy sen jest nacechowany emocjonalnie.

Zatem, nie analizując wcale (bo to i tak nie ma to dla mnie większego sensu) pogadałam ze swoją mądrością. Otrzymałam ciekawą wskazówkę, która rzuciła nowe spojrzenie na znaczenie słowa “związek”.

Przytaczam fragment poniżej. Może i ciebie zainspiruje, aby przyjrzeć się temu na nowo.


List od intuicji

Teraz, jest ważne dla ciebie, by poczuć całkowitą wolność mentalną od “związku”. To ważne, abyś poczuła się wolną osobą będąc w relacji, ale nie w “związku”, bo to cię “więzi”, trzyma w miejscu. 

Poczuj swoją wolność w sobie, daj jej mocy, daj mówić i przebudzić się w tobie. Nie możesz tkwić w związku, w relacji uwiązanej, czując się uwiązana i przywiązana do kogoś. Nie możesz się uzależniać od kogoś, bo to tylko bardziej ogranicza twoją wolność. Puść te sznury przywiązania.

Trzeba odwagi by temu się pokazać w prawdzie, ale “prawda cię wyzwoli”. Ukochaj siebie w sobie, puść wolno przywiązanie, daj temu światło.


Przeczytaj też:

Photo by Will O

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *