Stoję na rozdrożu-nie wiem którą wybrać drogę

“Nie wiem czego chcę, co chcę robić, jaka jest moja misja, jaki jest mój cel, którą drogą pójść, co wybrać, czy ten wybór jest mi przeznaczony?” ….


Takie pytanie chyba każdy z nas sobie kiedyś zadawał lub zadaje. Niektórzy wciąż i wciąż przez całe życie szukają odpowiedzi, i sfrustrowani ich nie znajdują. Takie pytania też często pojawiają się w trakcie odczytów z Kronik Akaszy.

-A co jeśli nie ma “dobrych” wskazówek? A co jeśli to sama droga, czyli po prostu życie i przeżywanie życia, jest naszym celem?

Tego typu wskazówki nierzadko wcale nie pomagają, a tylko powodują dalsze zrezygnowanie i rozdrażnienie. Bo jak to? Mam żyć tak bez celu?

Masz dość, kłócisz się ze światem o to, że w końcu powinien wskazać ten właściwy kierunek a on nieustannie swoje – posłuchaj serca 😉

Potrzeba dojścia do jakiegoś celu w życiu jest dla większości z nas bardzo ważna, nieraz kluczowa dla istnienia czy działania.

Po co tu jestem?

Nie tak łatwo jest odpuścić i powiedzieć sobie: od teraz żyję tylko chwilą obecną i tym, co przynosi mi życie. I tak sobie dryfować poddając się okolicznościom. Chcemy