coaching oddechu

Uzdrawiająca moc oddechu

O mocy oddechu i jego sile uzdrawiania rozmawiam z Kasią Gilgenast – miłośniczką żywego życia i odkrywania jego esencji wszystkimi zmysłami.

Powrót do umiejętności uważnego oddechu, a tym samym życia tu i teraz jest niejednokrotnie w dzisiejszych czasach czynnością, której musimy się na nowo uczyć. Tak bardzo żyjemy w swoich umysłach, tak często biegniemy i pędzimy, że zapominamy czym jest naturalny oddech.

Kasia, terapeutka poprzez sztukę i ambasadorka oddechu, mówi, że „Coaching oddechem i sesje oddechowe przywracają nas do życia by pełniej w nim funkcjonować. Każdy wdech jest napełnieniem, jest tym co daje nam siłę i życie. Wydech jest oddaniem i śmiercią w taki sposób rodzimy się i umieramy każdego dnia, w każdej sekundzie. Ty wybierasz na ile chcesz być świadoma/y swojej przemiany i pełni.”

Tutaj znajdziesz mojego gościa, Kasię Gilgenast: Sztuka Kontaktu- Katarzyna Gilgenast, Coaching oddechem

A tutaj możesz obejrzeć lub posłuchać naszej rozmowy. Pod koniec znajdziesz również ćwiczenie oddechowe, zapraszam gorąco!

W rozmowie: co nam daje świadoma praca z oddechem, integracja wewnętrzna jako naturalny stan, do którego może nas zaprowadzić oddech, aspekt duchowości, mądrość ciała i oddechu, efekty pracy z oddechem, docieranie do głębokich uczuć jak lęk przed śmiercią, prowokacja do czucia, jak rodzi się kontakt z intuicją, jak wprowadzić świadomość oddechu do swojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *