Wszechświat proponuje ci współpracę

Niestrudzenie i odrazu na czas nieokreślony. Przyjmujesz czy odmawiasz?

 

Ostatnio miałam okazję oglądać warsztat “Super Attractor” mojej ulubionej inspiratorki Gabby Bernstein. Chciałabym podzielić się z Tobą hasłem przewodnim tego szkolenia a jednocześnie jednym z podstawowych elementów bycia super manifestatorem.

Zasady są proste, szczególnie wtedy, gdy tylko o nich czytamy czy myślimy. Schody zaczynają się w momencie, kiedy zechcesz je naprawdę praktykować i wcielić w życie.

Super Manifestator

Bycie Super Manifestatorem, to bycie osobą, która działa w konszachcie ze Wszechświatem i jego flow. Na czym owa współpraca polega? Ano na dostrojeniu i wyrównaniu z nim swojej energetycznej postawy oraz podejmowaniu działań opartych na tym rezonansie. Słowem pełna, energetyczna zgoda.

Pełna Moc

Wygląda to w skrócie tak, że odkładasz na bok swoje ego czy rozumowe podejście do świata a otwierasz się na swoją moc w połączeniu z siłą Wszechświata. Taki zgrany duet ma łatwiej, wszak jesteśmy energetycznie połączeni, bez względu na czy tego chcemy i czy to nam się podoba, czy nie. Oczywiście mamy wolną wolę, ale jeśli dostroimy się do tego, czego potrzebuje nasza dusza (czytaj, nie będziemy kopać się z koniem ;-)), będzie nam po prostu łatwiej z jego pomocą.

 

Tyle teoria, teraz praktyka

Zacznij od testu na dopasowanie i sprawdź czy jesteś dostrojony do współpracy. Najprościej będzie przyjrzeć się swojego ogólnemu stanowi zadowolenia i samopoczuciu. Jeśli twoja moc jest wyrównana z rytmem Wszechświata to generalnie czuj