dusza

Nie pytaj, jak być sobą

Jesteś tym, kim jesteś i nie możesz tego zmienić, przeznaczenia swojej duszy.
Ona w końcu znajdzie do ciebie skuteczną drogą. Przemówi przez ciebie, choćbyś próbował stłumić jej powołanie.

Halo, tu dusza, mówię do ciebie cały czas

Będziesz nieszczęśliwy i będziesz otrzymywał znaki, aby zmienić swoje zachowanie, swoje otoczenie i w końcu dotrzeć do tego, czego ona i ty najbardziej potrzebujecie. Nie zawsze jednak to ci się uda w tym życiu, jeśli będziesz bardzo oporny a ego i umysł przejmą kontrolę.

Pamiętaj, że masz nie tylko głowę ale i serce, które ciągle z tobą rozmawia. Może trudno ci je nieraz usłyszeć, może nie masz wprawy, może już zapomniałeś, jak to jest słuchać swojego serca. Nie oznacza to jednak, że nie masz takiej możliwości. Bezustannie jesteś prowadzony.

Jak to jest być sobą?

Aby być sobą nie potrzeba wielkiej zmiany. Jesteś sobą zawsze i wszędzie, choć może ci się nie podobać to co widzisz. Zachowujesz się nie tak, jak byś chciał. Czujesz, że czegoś nie chcesz a jednak to robisz. To nadal nie oznacza, że nie jesteś sobą. Zawsze jesteś, masz tylko czasami w głowie pewne osądy na swój i świata temat.

Nie możesz przestać wyrażać siebie, ponieważ ciągle to robisz. Nie możesz być kimś innym, niż już jesteś. Masz swoją drogę do przebycia będąc tym, kim jesteś. Przestań więc szukać odpowiedzi na pytanie: jak to jest być sobą. Daj się prowadzić. Sercu, duszy, energii, boskości, sobie.

Słuchaj swojego serca

Tu nie chodzi o to, aby „stać się” osobą kierowaną przez serce. Bardziej o to, aby zacząć w końcu go słuchać i iść za tym, bez oglądania się na innych, na swoje przekonania i to, co myślisz o sobie. Czy pójdziesz tą drogą czy nie i tak będziesz sobą.

Dziś już zacznij. Usiądź na chwilę, daj swemu sercu głos, poczuj, zdecyduj czy idziesz tam, gdzie cię woła.

Photo by me 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *