Nie ufam sobie, gdzie jest moja moc?

Nie ufam sobie, nie ufam swoim możliwościom, nie ufam swojej mocy, nie wierzę … nic nie mogę z tym zrobić?

I choć jestem teraz bliżej swojej mocy niż kiedykolwiek wcześniej, to czasami nachodzą mnie wątpliwości.

Zaufanie

Mój cień pokazywał mi ostatnio, że ten temat jest ciągle aktywny. Na szczęście nauczyłam się już takie rzeczy dostrzegać i doceniać. Jestem za nie wdzięczna, bo pokazują mi gdzie jestem oraz wskazują dokładnie te kierunki rozwoju, które są mi potrzebne. Dlatego niedawno zmierzyłam się z tematem “nie ufam sobie, nie ufam swoim możliwościom, nie ufam swojej mocy”.

Podzielę się tutaj z tobą przeprowadzonym na sobie 3-dniowym eksperymentem. Postanowiłam pisać w trakcie i obserwować co będzie się działo. Wyszedł z tego dłuuugi artykuł, bo i wniosków miałam wiele. Polecam robić podobne ćwiczenia we własnym temacie.

Start

Kiedy do mnie dotarło, że temat braku zaufania do siebie jest dalej aktualny, a być może ukazała się jego kolejna blokująca warstwa, nie chciałam tego tak zostawiać. To było dla mnie zbyt ważne. Zaczęłam więc się zastanawiać od czego zacząć.

A może by tak poprosić siły, którym ufam (bo przecież sobie nie ufałam w pełni) o wsparcie w zbudowaniu pełnego zaufania do siebie?

Uznałam, że to świetny pomysł, stwórca się ucieszy a i mi będzie lżej 🙂

Bo dlaczegóż by nie prosić o pomoc jak nie mamy pomysłu co zrobić ze swoimi wyzwaniami? Przecież od czegoś mamy ten nasz zespół, przewodników, aniołów, swoje wyższe ja, itd …

 

Eksperyment dzień 1 – zacznijmy od początku

Na początku było słowo a więc … wtedy wyjściowo pojawia się u mnie intencja. Wyznacza ona kierunek, w którym chcę podążać prowadzona przez wszechświat.

Intencja

To podstawa punktu wyjścia. Pozwala skupić uwagę oraz energię na celu (podobne przyciąga podobne) oraz jednocześnie aktywuje wszystko to, co z tym nie rezonuje. Mówiąc prościej wszechświat zaczyna mi pomagać i działać, aby mi “udowodnić” że jednak sobie nie ufam i oto wskaże mi gdzie coś nie działa jak trzeba.

Moja intencja została ubrana w takie słowa:
Ufam sobie w pełni, ufam swojej mocy, zawsze mogę na siebie lic